Návrh a údržba
počítačových sítí

Je důležité aby všechny ty krabičky do kterých vede spousty drátu harmonicky fungovaly.

A to se nebavíme jen o Wi-Fi nebo o samotných počítačích. Počítačová síť se může skládat klidně i z kamer nebo jiných síťových zařízení.

Mou prioritou je zajištění aby vše fungovalo tak jak má, případně vybudování kompletní sítě. Mojí prací tedy může klidně být i vybudování nové počítačové sítě pro administrativní budovu.


Přečtěte si co umím a jak to dělám případně se rovnou spojme

Obrázek počítače

S čím vám mohu pomoct?

Navržení sítě

Umím navrhnout nebo zdokumentovat stávající síť. Na základě toho, optimalizuji náklady.

Wi-Fi / AP

Pomohu zvýšit dosah Wi-Fi signálu i do těch nejmenších míst. Navrhnu rozvržení AP bodů a nakonec celou Wi-Fi zabezpečím.

VoIP

Dokáži vám nakofigurovat VoIP ustředny / brány. Chození s telefony z kanceláře do kanceláře je nyní minulostí.

VPN

Pomohu vám správně nastavit podnikovou síť aby byla bezpečná i při práci mimo kancelář. Přes to data zůstanou neustále zabezpečená.

Úložiště dat

Přenášení dat skrze email nebo USB disk může být potencionálním rizikem. Integruji vám úložiště dat a zabezpečím proti úniku dat.

Zabezpečovací technika

Pomohu zabezpečit celý objekt výběrem a montáží prvků pro zabezpečení objektů. Nastavím vám i archivaci dat vč. vzdáleného přístupu.

Dále vám mohu pomoci s výběrem a montáží koncových prvků. Počítače, docházkové systémy, vstupní systémy případně různé atypické systémy připojené do sítě. Mám mnohaleté zkušenosti s montáží a následnou správou těchto prvků.

Hledáte zkušeného ajťáka a síťaře?

Spojme se a společně zajistíme aby IT šlapalo jako hodinky

Kontaktovat